“Матір 10 років тримала трупи дітей в морозильній камері…”: Батько звернувся до правоохоронців, ті були приголомшені знахідкою

Француженка Рамона Кане постала перед судом за звинуваченням у вбивстві п’яти своїх новонароджених дітей. Жінка десять років зберігала трупи немовлят в морозильній камері в селі, передає Корупція.Інфо

Тіло одного з малюків виявила одна з двох дочок жінки. Про знахідку вона повідомила своєму батькові Хуан-Карлос кане. Чоловік одразу ж звернувся в поліцію.

Розтин показав, що дитина народилася всього за 48 годин до того, як його знайшли. Медики стверджують, що немовля було живим при народженні. Він міг вижити. Після першого моторошного відкриття в морозилці знайшли ще чотирьох мертвих малюків.

Обоє батьків були арештовані, чоловікові пред’явили звинувачення в приховуванні тіл і відмову повідомити про злочин, який пізніше було знято. Чоловік наполягав, що нічого не знав про п’ять вагітностей дружини, які відбулися в 2005-2015 роках. За словами адвоката, Хуан-Карлос підтримує дружину і не тримає на неї зла за скоєне.

Схожий випадок в недавній французької історії відноситься до 2010 року, коли жінка зізналася, що вбила вісім своїх дітей, задушивши їх відразу після їх народження. Інша сумнозвісна історія сталася в Росії. У Волгоградській області жінка пішла з дому разом зі своїм сином і більше на зв’язок не виходила. Родичі повідомили про зникнення матері і дитини в правоохоронні органи.

Коли поліцейські знайшли зниклу в будинку її подруги, хлопчика при ній не виявилося. Те, що дізналися правоохоронці, змусило здригнутися навіть бувалих. Дама холоднокровно вбила сина і викинула в сміттєвий контейнер поряд з будинком.