МАТИ ВТРАТИЛА ДИТИНУ І ПРОДАЛА ЇЇ ЛІЖЕЧКО. ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ПОКУПЕЦЬ ПРИНІС ЙОГО НАЗАД ТОМУ, ЩО… (ФОТО) МАТИ ВТРАТИЛА ДИТИНУ І ПРОДАЛА ЇЇ ЛІЖЕЧКО. ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ПОКУПЕЦЬ ПРИНІС ЙОГО НАЗАД ТОМУ, ЩО… (ФОТО)

Відео зі зворушливою історією цієї жінки на відеосервісі Fox подивилося близько трьох мільйонів людей. І причина не може не зачепити серце.


Валері Уоттс так сподівалася на щастя і радість материнства, але її мріям не судилося збутися. Такий довгоочікуваний малюк народився мeртвuм. Пізніше, в інтерв’ю порталу Fox New, Валері розповіла, як приблизно за тиждень до пoлoгів відчула, що відбувається щось не те, з малюком щось не так. Він перестав бuтuся і рухатися, хоча всю вaгiтність робив це дуже активно. Під час пологів з’ясувалося, що в мaтцi відбулося перетискання пуповини, і це коштувало дитині життя.

Як і будь-яка майбутня матуся, Валері готувалася до народження дитини заздалегідь: були куплені постіль, повзунки, сорочечки і, звичайно, ліжечко. Але коли жінка повернулася додому одна, без малюка, то всі ці речі тільки сильніше ятрили її материнське горе. І тоді Уоттс вирішила влаштувати так званий “гаражний розпродаж”.

У США дуже популярний такий формат позбавлення від непотрібних речей: іноді його влаштовують прямо біля будинку, іноді в спеціальних місцях.

Ліжечко, звичайно, була найвагомішим і цінних предметом, виставленим на продаж, але Валері просто не могла не згадувати про дитину, коли бачила його. Жінка вирішила для себе, що, позбувшись від ліжечка, вона частково полегшить свій біль. Тим більше, що манеж сподобався одній сімейній парі.

Жінка, якій так сподобалася річ, підійшла і запитала у Валері, скільки років її синові, раз вони вже не користуються дитячим манежем. Збліднувши, та відповіла, що хлопчик народився вже муртвuм і пожити не встиг. По дорозі додому та жінка розповіла чоловікові про горе місіс Уоттс, і Джеральд Кумпула вирішив піднести невтішної матері невеличкий подарунок.

Він вирішив перетворити сумні спогади в ПАМ’ЯТЬ …

Руки у чоловіка виявилися золотими. З дитячого ліжечка він зробив … чудове крісло. Через тиждень він подзвонив у двері будинку Валері і вручив їй цей подарунок, попросивши прийняти його заради світлої пам’яті про малюка. Не чекаючи такого вчинку Уоттс розридалася прямо на порозі зі словами: “Боже, яке щастя, що в світі ще є такі добрі люди, як ви!”

Бiль матері, яка втратuла дитину, не порівняти ні з чим, але подібні вчинки допомагають його хоч трохи полегшити і іноді пережити. Так, гoре, розділене з ким-небудь, стає в два рази менше. Адже Джеральд міг залишити манеж собі, переробити його і продати, але вважав за краще безкорисливий і добрий жест.

Тепер, сидячи в тому кріслі, Валері вже по-іншому переживає смeрть сина. Легше, світліше. І все завдяки людині, якого бачила один раз в житті!

Коленный сустав начнет восстанавливаться, если резко …

Старинный способ вылечить суставы, боль пройдёт мгновенно!

Почему аптеки скрывали это средство для лечения суставов?

Игра, в которой можно всё!
>

джерело