Мед — це запорука вашого здоров’я. 1 ложка щовечора, і ви будете почувати себе краще.

Китайські та індійські цілителі рекомендують перед сном з’їдати ложку меду. Хоча всі звикли, що солодке після шести годин вечора додає зайві грами, але є вагомі причини слідувати порадам стародавніх трактатів.

  1. Допомагає при безсонні.

Мед має заспокійливу дію, розслабляє та стимулює утворення меланіну, який відповідає за нормальний ритм сну та відновлює клітини нервової системи. Перед сном з’їжте чайну ложку натурального меду та запийте чаєм з ромашкою. Зранку Ви будете відчувати себе відпочилим та щасливим.

  1. Спалює зайвий жир.

Дієта основана на заміні цукру медом, допомогла багатьом спортсменам спалювати набагато більше жиру. Зараз її використовують всі тренери, які займаються людьми з зайвою вагою. Мед на ніч – це одне з правил цього корисного харчування.

  1. Покращує стан печінки.

Приймайте на ніч суміш меду з соком гарбуза у співвідношенні 1:1. Це допоможе очистити печінку від токсинів, нормалізує її функції та відновить пошкоджені клітини.

  1. Зміцнює імунітет.

Суміш меду з часником ефективно покращує імунний захист від патогенних мікроорганізмів. Для цього потрібно залити медом очищені зубки часнику та дати настоятись. Чайна ложка засобу перед сном, вбереже від всіх хвороб.

Перед застосуванням засобів з меду, проконсультуйтеся з Вашим сімейним лікарем.

Будьте здорові!