Медреформа у дії: лікарі фарбують нігті, поки пацієнти вмирають за стінкою

З’явилися чергові підтвердження катастрофічного рівня медичного обслуговування в Україні

Так, в одному з онкологічних диспансерів Миколаєва, лікарі замість лікування пацієнтів займаються особистими справами.

“Театр починається з вішалки, а в приймальному відділенні обласної онкології знущатися над пацієнтами починають з перших хвилин перебування. Сорок хвилин, сорок просидів в очікуванні за дверима, а коли зайшов поцікавитися, у чому заминка, і чому ми одні сидимо вже майже годину перед дверима “, – пише відвідувач у соцмережах.

Як з’ясувалося, лікар замість прийому займалася тим, що фарбувала нігті прямо на робочому місці. Тим часом за стіною її очікували важкі хворі.

“Це що взагалі таке? І це взагалі ніхто, уявляю, як там викручують руки інші. Ви серйозно думаєте, що після реформи на робочому місці не будуть фарбувати нігті і губи, і барижити лаком у той час, коли їх чекають пацієнти?”, – цікавиться пацієнт.

Примітно, що незважаючи на скаргу чоловіки і фотодокази, керівництво на інцидент ніяк не відреагувало.


Нагадаємо, медична реформа в Україні, схоже, принесе більше жертв, ніж врятує людей через брак коштів. Через масові скорочення персоналу амбулаторій та ліквідації стаціонарних пунктів невідкладної допомоги, а також через відсутність в регіональних аптеках так званих “соціальних ліків” на території від Ужгорода до Маріуполя померли понад тисяча осіб.

Вказується, що причина всіх бід – недостатнє фінансування.

В одному з населених пунктів лікар не зміг доїхати до вмираючого від інсульту пацієнта, в іншому фельдшер, що свого часу потрапив під “скорочення штату”, не встиг купірувати астматичний синдром у школярки. Обидва випадки мали летальний результат.

Джерело