“Мене не цікавить, що думає суспільство!”: Гордон у Шустера влаштував справжню істерику. Приголомшив словами

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера” заявив, що думка української громадськості його не цікавить. Так він відповів на критику його інтерв’ю з колишнім ватажком бойовиків Донбасу росіянином Ігорем Стрєлковим (Гіркіним).

Журналіст Дмитро Гордон ввечері 22 травня взяв участь в ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, де відповів своїм критикам. Відео його заяви було оприлюднено на офіційному акаунті програми в Facebook “Шустер LIVE”.

Гордон заявив, що критика громадськості на інтерв’ю з колишнім “міністром оборони” “ДНР” Ігорем Гіркіним пройшла для нього “повз”.

“Я орієнтуюся завжди на себе і на людей, яких я поважаю. До них я прислухаюся. Мене не цікавить, що думає суспільство … І критика не цікавить, і схвалення не цікавить. У мене своя програма і у мене є право внутрішньо вибирати і ( то), з ким спілкуватися, і як спілкуватися “, – заявив журналіст.

Він уточнив, що готовий взяти інтерв’ю і у екс-президента Віктора Януковича.

“Я планую. Я не знаю, чи планує це він. Але переговори йдуть. І я сподіваюся, що це інтерв’ю буде”, – повідомив Гордон.

Його мета в інтерв’ю з такими персонажами як Гіркін – це “показати звіряче обличчя” російської агресії.

“Показати, що вони хотіли, що вони зробили, які вони. Дивіться всі! Ви говорите, що їх там немає. Дивіться, вони є. Вони були і є”, – сказав журналіст.

Джерело