Мене всі дістали, з**ли: Як живе дівчинка-сенсація, яку мати народила у 65 років

22 лютого був День народження маленької Анни-Марії, яку 7 років тому народила 65-річна українка Валентина Підвербна, передає Корупція.Інфо

Журналісти відвідали пенсіонерку, якій цього року виповниться 73 роки. Жінка зі сльозами на очах зустріла гостей, дякувала за привітання. Але після у властивій їй манері різко і грубо обірвала розмову, заявивши, що не хоче ні з ким спілкуватися.

«Все, мене всі дістали, більше нічого не хочу говорити. За … ли », – заявила Підвербна журналістам.

Дізнатися як здоров’я дитини і що взагалі відбувається в однокімнатній квартирі, їм не вдалося. Відомо, що дочка ходить до місцевої школи. Восени дівчинка пішла в 1-й клас. Місцеві ЗМІ відзначали, що дитина прийшла в новенькій шкільній формі і біленької блузці, але була без святкових бантів і квітів.

У мерії Чернігова відзначили, що Підвербна кожен день приводить дитину в школу і так же забирає доньку після уроків.

“Сама ж дівчинка, на наш погляд, старанна дитина”, – відзначали чиновники.

Так як дана сім’я неординарна, вона стоїть на обліку у соціальних служб. Але Підвербна не пускає соцслужби перевірити, в яких умовах росте Анна-Марія можливості немає. При цьому пенсіонерка може і нагрубити і послати нецензурною лайкою.

Сусіди розповідали, що літня жінка з коляскою часом просить милостиню на автозаправці. А побувавши у неї в квартирі нечисленні журналісти відзначили моторошну занедбаність і бруд. У ванній смерділо давно замоченим білизною, в кухні – гнилою цибулею.

Один із сусідів як-то побував у пенсіонерки будинку і жахнувся від побаченого.

«Одного разу Валентина Григорівна подзвонила мені, попросила допомогти зняти дзеркало. Каже, мовляв, мала лізе на меблі, хоче дзеркало розбити, так краще його зняти … Там був виключно сперте повітря, як ніби вікна не відкривалися кілька років. Не знаю, як там живуть. З кухні смерділо нестерпно гидко. Я пововтузився хвилин десять, але зрозумів, що більше не можу перебувати в цьому жаху, вибачився і пішов, порадивши їй знайти кого-небудь іншого. Справа в тому, що на кухні гадять. Валя кілька років садила дівчинку по-великому на раковину, тому що боїться мікробів з унітазу. Коли стік забився, викликала сантехніка. Той, побачивши все це, дар мови втратив», – розповів сусід.

Відзначимо, що раніше Підвербна навіть приходила на ток-шоу на ТБ, де її розкритикували. Так, уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, поспостерігавши за поведінкою самої «вікової» мами і послухавши розповіді її сусідів, а також медиків і соціальних працівників, заявив, що дитину потрібно негайно забрати у матері.

«Дівчинці небезпечно там жити!» – зазначав чиновник.

Нагадаємо, сім років Валентина Підвербна завагітніла штучним заплідненням. На дану процедуру пенсіонерка витратила 12 тисяч гривень. Народила жінка шляхом кесаревого розтину.