Мені цього не хотілося! Батько Зеленського вnерше зробив заяву про вибори президента

За словами журналіста батько пишається досягненнями свого сина Володимира Зеленського. Хоча й зізнається: був проти того, щоб син йшов у велику політику.

“Для мене це було несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже зараз, звичайно, ми вболіваємо за нього. Треба змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про свої інтереси.

Це всім зрозуміло. Але коли, ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші … Як можна підтримувати таку людину? Це “ля-ля” нікому не треба. Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу . “, – відповів Олександра Семеновича на питання про те як він ставиться до вибору сина стати президентом.

“Ні. Я впевнений. Він забезпечений чоловік. Він допомагає нам, жартома. Ось ми їдемо відпочивати, він за маму платить, а я не хочу. Це мої вибрикоси (примхи – прим.ред.). Він дуже хоче нам допомогти, хоче , щоб я в Києві жив. А я тут звик. Мені тут більше подобається. у мене тут інститут”, – відповів Олександр Зеленський на питання журналіста.

Джерело