Мережа кипить! Ломаченко назвав війну з Росією «дележкой наверху» (ВІДЕО)

Василь Ломаченко наразився на жорстку критику за слова про дружбу з росіянами.

Василь Ломаченко, український боксер, володар трьох титулів чемпіона світу в легкій вазі, несподівано повідомив, що не готовий розірвати стосунки з друзями в Росії.

Про це він розповів в інтерв’ю для російського видання BBC.

Він зазначив, що підтримує дружбу з російськими спортсменами, незважаючи на напружену політичну ситуацію і вважає, що потрібно відокремлювати спорт від політики. Також український боксер зізнався, що у нього є друзі в РФ.

«Ви знаєте, у мене є друзі з Росії. Я дружив з ними з дитинства. Ми з ними змагалися ще, будучи юніорами, росли разом, багато разів були на різних зборах і турнірах», — сказав спортсмен і пояснив, що не готовий з ними розірвати відносини.

«Ну а від того, що у нас є якась політична напруженість між Росією і Україною. Я не можу розривати стосунки з друзями через поділ нагорі. Але, по правді кажучи, це не моя справа. Я не хочу влазити в це. Хочу всім побажати, щоб у кожного була своя думка з цього приводу, і щоб бокс об’єднав нас», — сказав Ломаченко.

На слова Василя Ломаченка відреагував відомий активіст Сергій Стерненко. Він розкритикував позицію боксера на своїй сторінці

«Ломаченко – ватний ідіот. Війна, бачите, його не стосується. Це все «дельожка нагорі» і «якась політична ситуація». Все б нічого, але у нього безліч шанувальників і послідовників, котрі тепер теж будуть говорить про «Адін народ. Манкурт. Безжалісний і тупий», — написав активіст.