Метод посадки огірків, який завжди приносить хороші результати

Про огірки можна писати багато цікавого і пізнавального. Але в даній статті поділимось з вами досвідом посадки цього чудового овочу, щоб протягом усього сезону на вашому столі були солодкі і міцні огірочки.

Насіння огірків за 3 дні до посадки, пророщують, загортають їх у вологу марлечку, і укладають в тепле місце на добу. Вже через добу насіння дають паростки.

Метод посадки огірків, який завжди приносить хороші результати.
Огірки досить теплолюбна культура, і в зв’язку з цим одним з головних правил посадки огірків є посадка в добре прогрітий грунт, температура якого повинна бути не нижче 20 ° С.

На даному етапі дуже важливо добре підготувати лунку для посадки насіння огірків. Роблять так. Копають ямку на штик лопати і вниз укладають подрібнену кропиву досить великий пучок. Змішують кропиву з золою і компостом.

Цю суміш засипають грунтом і рясно поливають гарячою водою. Шар землі повинен бути не менше 10 см, щоб не допустити опіків корінців.

Для посадки таким способом готують не більше 8-10 лунок. У лунку саджають по 2 насінини, на той випадок, якщо одна насіння пропаде, залишиться інша. Навіть якщо зійдуть дві, це не завадить їм добре розвиватися і приносити хороший урожай.

Метод посадки огірків, який завжди приносить хороші результати
І ще одна фішка. Відстань між лунками робиться 50-60 см, щоб огірки не заважали один одному рости і розвиватися. В ідеалі можна і більше, але не дозволяють площі ділянки. І цього цілком вистачає.

Огірки прив’язують до шнурка. І огіркам комфортно, і вільно можна підійти. Тепер найголовніше, не забувати добре поливати огірки і підгодовувати.