Мій чоловік прийде! Олена Зеленська щойно звернулась до всіх українців

Шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський зможе протистояти на дебатах своєму опонентові, чинному главі держави Петру Порошенко.

Про це в інтерв’ю «апострофа» заявила дружина новоспеченого політика Олена Зеленська. За її словами, її чоловік ще не має такого величезного досвіду, як Порошенко, але все ж готується до участі в дебатах.

«Він однозначно може протистояти. Безумовно, кожен може впасти в ступор або не підібрати вчасно потрібне слово, коли нервує або знаходиться в кризовій ситуації. Тим більше, гарант наш дуже досвідчений оратор, і, поза сумнівами, ця боротьба досвіду з недосвідченістю може зіграти злий жарт. Але мені здається, що у Володимира все вийде; він витримає, він зараз готується », – сказала вона. Більш того, Зеленська додала, що її чоловік протягом усієї передвиборної кампанії не здійснював спроби грати в політика.

«Володимир такий, яким був завжди. І все його публічні висловлювання, все інтерв’ю, все відео – це все було непідготовленим. Може, там і були якісь недоліки, не так підібрав слово, не так почухався. А дебати – це публічний виступ, і в цьому він хороший », – уклала вона.

Джерело