МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ 5 ЛИПНЯ: ПОПЕРЕДУ СВАРКИ, КОНФЛІКТИ І ФАНТАСТИЧНІ СИТУАЦІЇ

5 липня о 4 годині 21 хвилині за Гринвічем (о 6 годині 21 хвилині за київським часом) на нас чекає місячне затемнення – останнє в тріаді літніх затемнень (попередні ми пережили 5 і 21 червня, вони були місячним і сонячним відповідно).

Відбудеться затемнення у чотирнадцятих градусах знаків Рака і Козерога, тому морально та фізично передусім торкнеться тих, хто народився в липні і січні.

Детальніше про те, що нам принесе місячне затемнення, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Тримаємося на ногах і дослухаємося до інтуїції
Місячне затемнення завжди відбувається в парі з повним місяцем, а це значить, що гравітація Землі надзвичайно сильна: цього часу великий ризик травм, оскільки люди частіше падають – причому іноді, як мовиться, на рівному місці, рухатися потрібно максимально обережно і берегти руки і ноги. Така неприємність, як падіння, може статися і з літальними апаратами, тому авіатранспортом як під час затемнення, так і в його аурі, а це два дні до і після нього, авіатранспортом ліпше не подорожувати. В цей час також загострюються реакції організму, зокрема алергічні, на різні чинники. Посилюється робота органів чуття – зору, слуху, нюху, дотику, тактильності і інтуїції, яку ще прийнято називати шостим почуттям. До останньої треба дослухатися особливо уважно – вона допоможе уникнути неприємностей, зорієнтуватися у складній ситуації, знайти відповідь на важливе запитання.

Затемнення і життя
Для звичайного, повсякденного життя затемнення – час випробувань. Соціальна напруженість, яка існує в атмосфері, коли блискавки будуть буквально літати у повітрі, може стати причиною сварок і конфліктів як між рідними і близькими, так і між абсолютно незнайомими людьми. Щоб цього уникнути, необхідно опанувати і не реагувати на провокації, які можливі у великій кількості. Не варто витрачати власні нерви і одночасно підживлювати енергетичних вампірів, які дуже чутливі як до затемнення, так і до повного місяця, який його супроводжує. Недарма саме в цей період у всі часи влаштовувалися шабаші відьом і чаклунів. Не можна ухвалювати важливі рішення, вони на сто відсотків виявляться помилковими.

На щастя, у затемнення є і інший – світлий – бік: як правило, в цей час з’являються серйозні шанси і можливості – складаються ситуації, які до і після цього ми вважаємо фантастичними. Під час затемнення також відкриваються нові моральні і фізичні можливості організму, що дозволяють здійснити те, що ще вчора здавалося неможливим. Наприклад, у разі необхідності можна легко перестрибнути через двометровий паркан або несподівано для себе виявити, що розумієте французьку мову, яку ніколи не вчили.

Розставання і публічні скандали
Місячне затемнення – це також час публічних скандалів, пов’язаних з оприлюдненням компромату. Резонансні публікації, несподівані одкровення політиків і зірок шоу-бізнесу привернуть до себе пильну увагу публіки, яка буде обговорювати те, що трапилося. Це, своєю чергою, може призвести до закінчення політичної кар’єри або розриву багатомільйонних контрактів.

В особистому житті затемнення змусить нас робити рішучі кроки: або познайомитися з партнером своєї мрії, або остаточно розійтися з людиною, стосунки з якою вже пережили себе. Взагалі все, що буде зруйновано в цей час, відновленню не підлягає – так, якщо ви вирішите піти на роботу або розлучитися, шляху назад вже не буде. З іншого боку, саме в цей час може знайтися те, що ви давно і марно шукали, так що оптимізму втрачати не варто. Більше читайте тут: https://tsn.ua/lady/astrologiya/misyachne-zatemnennya-5-lipnya-poperedu-svarki-konflikti-i-fantastichni-situaciyi-1578769.html?fbclid=IwAR3ZKO-TGSZzCSjNgZuUKPqCHemTaQeOdiy0JqdVus4hq-5GaVYTQOBBUiM