“Місяць-два — і все закінчиться”: Знайшлося сенсаційне пророцтво Джуни для України

Відома нетрадиційна цілителька, парапсихолог і екстрасенс знала, як закінчиться війна в Україні. Джерело

Журналісти роздобули пророцтво Джуни, зроблене нею незадовго до своєї смерті в 2015 році. Провісниця запевняла, що світова криза не затягнеться – достатньо трохи потерпіти і все налагодиться.

Джуна Давіташвілі запевняла, що не варто так сильно перейматися: «ми Просто трошки зажиріли і називаємо наш час кризою».

Також вона вважала, що попереду людство чекає «тільки світло» і незважаючи ні на що «життя триває». Ясновидиця запевняла, що зараз хліб піде, поля сіяти будемо, кури, поросята, вівці. Земля буде народжувати, — просячи заспокоїтися і не переживати.

Цікаво, що в країні-агресора це передбачення одразу ж витлумачили по-своєму. Мовляв, країну врятує програма заміщення імпорту, завдяки якій відбудеться економічної диво.

В пророцтві Джуни є слова і про військові дії на Донбасі. Ясновидиця вважала, що це ненадовго. Незрозуміло, правда, що в розумінні Джуни –  «ненадовго», оскільки війна на сході нашої країни триває вже який рік.

Екстрасенша запевняла, що якщо війна триватиме довго, то для всієї планети це буде мати трагічні наслідки.

«Місяць-два — і все закінчиться. Але якщо цього не станеться, то в новій війні схлестнется весь світ», — заявляла Джуна.