Молитви, які слід читати під час Великого посту

Великий піст – найдовший і найсуворіший з усіх існуючих. Цей період спрямований не тільки на тілесне, а й на духовне очищення. Щоб релігійна традиція не перетворилася в звичайну дієту, щодня звертайтеся з молитвами до Господа і святих.

Великий піст є підготовкою до Великодня. У цей період віруючі можуть досягти єднання з Богом і очистити душу від гріхів. Багато людей помилково думають, що під час посту необхідно просто відмовитися від заборонених продуктів. Однак без молитовних звернень та здійснення богоугодних справ пiст – звичайна дієта. Не забувайте відвідувати церкву і намагайтеся приділяти молитвам більше часу, ніж зазвичай.

Ранкова молитва під час Великого посту
Православні віруючі знають, що щоранку необхідно починати з молитви, особливо під час посту. З її допомогою ви зможете створити позитивний настрій і захистіть себе від будь-яких неприємностей.

«Господи Боже, будь же милостивий до мене грішного. Очисти дyшу мою від гріхів, визволи мене від злих помислів. Захисти мене від ворогів і від їх злодіянь. Вірю я в щедрість і доброту Твою, що даруєш Ти нам. Слава Тобі, Боже. Амінь

Вечірня молитва під час Великого посту
У період Великого посту рекомендується не тільки починати, а й завершувати день молитовним зверненням. Дану молитву бажано вимовляти щовечора перед сном:

«Господь Бог, творець всього живого на землі і Царю небесний, прости ж мене за гріхи, вчинені мною за день словом чи ділом. Навіть уві сні я, раб(а) Божий(a), не втрачаю віру в Тебе. Вірю, що позбавиш Ти мене від гріхів та очистиш дyшу мою. Кожен день сподіваючись я на захист Твій. Почуй молитву мою, відповідай на прохання мої. Амінь».

джерело