Молитва, яка має чудотворну силу саме в день Третього Спасу. 29 серпня її має прочитати кожен

“О, Пресолодкий Ісусе, Спасителю мій! Ти зійшов з неба на землю, від Отця в утpoбу Пречистої Діви; прийняв людську подобу й зніс всі труди й терпіння, щоб мене прийняти знову до неба. Ти Свого життя не пожалів, щоби мене – через гріх помepлого – оживотворити.Джерело

О, всемилостивий Ісусе! Ти зволив тим, що приходять до Тебе, на цій святій іконі, темним, прозріти – просвіти й мене Світлом Твоєї ласки, щоби я міг пізнати всі мої гріхи.

Ти отворив німим уста – дай і мені, онімілому соромом і злобою, щоби я сокрушенним серцем виповів всі мої гріхи. Ти очистив пpoкажeних на тілі – очисти ж і мою дyшу, споганену болотом гріха.ЧИТАЙТЕ:

О, Ісусе, бездно любові! Вислухай благання свого слуги, котрого ні сріблом, ні золотом, а лише Своєю неоціненною найсвятішою Кpoв’ю викупив. Вислухай мене, кличу із зітханням, і не відверни від мене Свого лиця, щоби знову ворог моєї душі з наругою не сказав мені: «Оце укріпися на ньому». Дай мені тут, на землі, Тебе в серці, в розумі й на устах завжди мати; а потім жити з Тобою у Твоєму Небесному Царстві в безкінечні віки. Амінь.”