«Москва і Пітер згорять, як Содом і Гоморра»: З’явилося пророцтво російського старця про Третю світову

Третя світова війна неминуче почнеться. В ході зіткнень загинуть Москва і Санкт-Петербург. Такий прогноз зробив відомий в XX столітті тульський старець, схиархимандрит Христофор, передають Патріоти України із посиланням на TOPNEWS.

«Ось як Содом і Гоморра загинули за розпусту, ось також і нас спалить Господь вогнем, цей світ спалить. Такі великі міста, як Москва, Пітер, загинуть», – цитують пророцтво тульського священика. При цьому Христофор не виключав стрімкого характеру Третьої світової війни. Він зазначав використання ракет і велику кількість жертв цих подій.

«Після війни так мало залишиться людей на землі, так мало, що центром війни буде Росія», – говорив старець. За його словами, через бойові дій і застосування сучасної зброї, відбудеться забруднення грунту, і навіть тим, хто зможуть вижити в пекельній м’ясорубці, загрожують важкі хвороби і мутації.

«Війна буде дуже швидка, ракетна, і така, що все буде отруєно. На кілька метрів в землю все буде отруєно. І тим, хто залишиться живий, буде дуже важко», – підсумував старець.