Москва вийшла на «Майдан»: Закривавлені демонстранти, поліцаї луплять людей кийками, понад 400 затриманих (фото, відео)

Біля будівлі мерії в Москві проходить акція протесту проти недопуску незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму. Ініціатором мітингу за вільні вибори став опозиціонер Олексій Навальний, заарештований на 30 діб. Ще до початку заходу поліція почала проводити масові затримання, пише DW.

Число затриманих наразі перевищило 435 осіб. У московській поліції оцінили чисельність учасників акції в 3,5 тисячі осіб. Як видно на фото з місця подій, одній з учасниць акції розбили обличчя. Її затримали, проте пізніше відпустили. За інформацією телеканалу «Дождь», постраждала — депутат Ради депутатів округу Хамовники.

«Всі затримані доставляються до територіальних підрозділів поліції для розгляду. Значна кількість затриманих не є мешканцями Москви», — заявили у прес-служби поліції Москви.

Як повідомляє «Новая газета», на перетині Тверського бульвару з вул.Тверською та Пушкінською люди стоять по обох боках вулиці, зрідка вигукуючи «Ми тут влада», ніхто не розходиться.

Навпроти стоїть Росгвардія у повній амуніції. Поруч стоять співробітники поліції з залізними щитами для відтискування людей. Їх вони поки не застосовували, але тримають на напоготові, зазначає видання.

У Брюсовом провулку почалася друга хвиля жорсткого відтиснення учасників мітингу: ОМОН застосовує кийки і електрошокери. Людей, що сидять на асфальті, розігнали. Люди скандують: «Геть владу чекістів» і «Вставайте поруч з нами».

Раніше у Брюсовом провулку людей били кийками, відтісняючи, після чого почалися жорсткі затримання. У відповідь на дії ОМОНу присутні скандували «Ми без зброї!» і «Де ваша совість?».


class=”code-block code-block-6 ai-viewport-1 ai-viewport-2″>джерело<