“Можна тільки за нього”: Вакарчук ошелешuв новим передвиборним зверненням

Український журналіст Олександр Дубинський засудив музиканта Святослава Вакарчука за дивну позицію перед виборами

Нещодавно лідер “Океан Ельзи” опублікував на своїй сторінці в Instagram передвиборче звернення до підписників. Він закликав українців голосувати “не по-приколу”. Святослав Вакарчук підкреслив, що вибори – це не лотерея. Вони безпосередньо впливають на майбутнє громадян. Тому не можна голосувати “за випадкових людей, зібраних на хайпі”.

Олександр Дубинський звернув увагу на звернення співака і суворо його прокоментував. Він вказав на раптовий рейтинг Святослава Вакарчука, якому деяке дослідження приписало підтримку відразу 20% українців. Хоча на початку передвиборної гонки музикантові ледь вдалося набрати 3%.

Блогер зазначив, що в описі посади Святослав Вакарчук розмістив великий текст на 25 пропозицій. За словами Олександра Дубинського, там немає ніякої конкретики. “Це соплі, які він розмазує по своїй сторінці в Інстаграме”, – підкреслив журналіст. “Ну це така каламуть! Я не знаю, що він довбає, або що нюхає”, – заявив автор ролика.

Олександр Дубинський припустив, що слова Вакарчука приголомшили українців, які планують проголосувати за шоумена Володимира Зеленського. На його думку, музикант намагається тонко застерегти виборців від помилки і звернути в бік інших кандидатів. Журналіст пов’язав звернення соліста з кампанією на підтримку чинного президента Петра Порошенка.

Джерело