“Можна заробити до 10 тис. грн”: В Україні монетизують субсидію, ось як заробити “надбавку” до пенсії

В Україні анонсовано проведення монетизації субсидій. У результаті тільки на опалення за сезон субсідіант може заробити до 10 тис. грн, передає Корупція.Інфо

“Для прикладу: в квартирі площею 70 кв. м субсидія покриває 3 Гкал тепла. Якщо утеплити будинок, то на таку ж квартиру можна витрачати 1,5 Гкал. Якщо субсидію отримує пенсіонер, то сума обов’язкового платежу може коливатися в межах 100 грн. При таких умовах тільки на опаленні в утепленому будинку можна економити на субсидії близько 2 тис. грн щомісяця”, – сказано в публікації.

При цьому уточнюється, що утеплених будинків в Україні небагато. За оцінками Міністерства регіонального розвитку, майже 90% житлового фонду необхідно модернізувати.

У Меморандумі з МВФ Україна взяла на себе зобов’язання запровадити монетизацію субсидій на рівні компаній з вересня цього року. Такий крок, йдеться в документі, дозволить приватним газовим трейдерам конкурувати з “Нафтогазом України”. На даний момент, наприклад, постачальники гарячої води не можуть закуповувати блакитне паливо ні у кого, крім “Нафтогазу”.

>