Мu i нe здoгaдyвaлuсь, щo вiн нa цe пiдe! Євpoпa шoкoвaнa: тeпeр вжe нiкoмy не до сміху

Президент України Володимир Зеленський перебив Президента Франції і чітко заявив на весь світ:

«Україна не буде вести переговори з бойовиками ЛДНР»

Відзначимо, що у Франції Володимир Зеленський поводився дуже впевнено і чітко декларував позицію України з усіх ключових питань.

У Європі шоковані характером і уважністю Президента України.

Макрона повідомили, що Україна готова сісти за стіл переговорів з бойовиками ЛДНР, проте Президент Зеленський відразу ж перервав розмову і чітко повторив, що Україна не буде вести переговори з бойовиками, які п’ятий рік вбивають людей на сході України.

Також зовнішньополітичні радники країн-членів «нормандського формату» найближчим часом зустрінуться для підготовки зустрічі лідерів цих країн.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макрона в Парижі ,, пише  УП.

«Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів. Це є ключовим питанням », – сказав він.

У свою чергу Макрон заявив, що Франція готова провести зустріч в «нормандському форматі».

«Коли прийде час, Франція готова провести засідання« нормандського формату », щоб підтримати зобов’язання. Але до цього нам потрібно зробити певні кроки, щоб були підтверджені наміри виконувати ці зобов’язання », – сказав він.

Володимир Зеленський і Емманюель Макрон

Пізніше Зеленський додав, що для початку діалогу «треба почати з конкретних кроків».

«На мою думку, конкретні кроки – це звільнення наших полонених, повернення українських моряків, буде припинення вогню, буде розведення військ, ми повинні побудувати і ми повинні робити гуманітарну місію – побудувати міст у Станиці Луганській», – сказав він.

«Ці кроки, я думаю, дуже нескладні, дуже термінові, і ми можемо їх зробити найближчим часом. І тоді ми повертаємося до «нормандського формату» і до вирішення цього серйозного конфлікту », – додав Зеленський.

Нагадаємо, що в Інстаграм дружини глави держави з’явилися фото з дружиною президента Франції Еммануеля Макрона.

Бріжіт Макрон і Олена Зеленська

«Дуже рада супроводжувати чоловіка під час офіційних візитів до Франції та Німеччини. Наша перша зупинка – Париж. І моя перша зустріч з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон. Спасибі неймовірною Першої леді Франції за дружню бесіду, теплу атмосферу і поради, якими вона поділилася », – написала Зеленська.

Джерело:http://bbcccnn.org/