“Ми будемо жорстко вас карати”: Прем’єр-міністр зробив гучну заяву

6 лютого 2018 набув чинності оновлений закон про сплату аліментів. У Мінсоцполітики вже відзвітували про перші результати дії закону, навколо якого виник справжній ажіотаж в суспільстві, передає Корупція.Інфо

Документ буквально розділив громадськість на два ворожих табори. До того ж в уряді також знайшли що сказати злісним неплатникам.

Як заявив прем’єр-міністр Володимр Гройсман, тих, хто намагається уникнути відповідальності перед своїми дітьми, чекає жорстке покарння. Чиновник також додав, що тепер особисто контролюватиме виконання даного закону.

“Я хочу сказати абсолютно чітко всім тим, хто не платить аліменти: ми будемо жорстко вас карати”, – підкреслив прем’єр.
Він зазначив, що для неплатників аліментів будуть створені максимальні обмеження.

“Якщо не платите гроші, знайте, що ви в особі уряду і прем’єр-міністра маєте ворогів. Ми вам спуску не дамо”, – сказав Гройсман.
Нагадаємо, за великі борги можуть позбавити і половини, а то і всього житла.

Але ховатися від нового закону вирішуються далеко не всі аліментники. Так, в Катеринополі на Черкащині злісний неплатник, який кілька років наполегливо відмовлявся платити аліменти, днями одним махом погасив борг в 104 тисячі гривень.

Також в Мін’юсті заявили, що збираються підняти на розгляд питання щодо підвищення мінімальної суми аліментів. Адже за словами чиновників, 900 гривень, які на сьогодні платять після розлучення. Надто мала сума, щоб підняти на ноги дитину самотній матері/батьку.

За місяць з боржників по аліментах стягнули вже понад 225 мільйонів гривень і чверть суми заборгованості держава стягнула примусово.

Хто ж не має чим платити, тепер повинен відпрацювати на громадсько-корисних роботах.