“Ми готові приймати авіарейси з України.” Неочікувану заяву зробили в окупованому Криму

Міжнародний аеропорт Сімферополя може приймати рейси з України і всіх інших країн. Така заява пролунала від Олексія Черняка, т.н. представника комітету парламенту Криму з туризму та санаторно-курортного комплексу, передають РІА Новини. Нагадаємо, що авіасполучення між Україною і Росією було припинено в 2015 році.

«Новий аеропорт Сімферополя побудований за найсучаснішими вимогами і розрахований на прийом рейсів з усіх куточків світу, в тому числі з України. В аеропорту є пункти для прийому рейсів з ближнього і далекого зарубіжжя », – підкреслив Черняк. За його словами, Україна припинила авіасполучення з півостровом після того, як Крим був приєднаний до Росії. Черняк вважає, що Київ створив труднощі для українців, які, незважаючи ні на що, нібито, хочуть приїжджати на кримські курорти.

Нагадаємо, що раніше в Криму заявили про готовність відновити залізничне сполучення з Україною. Така заява пролунала відразу після того, як на сайті президента України з’явилася петиція від громадян з проханням знову запустити поїзда на півострів.

Рекомендуємо до перегеляду: Заворушення в Москві