Михайлове чудо у 2018 році: що не можна робити, традиція, повір’я і прикмети

Свято справедливе і досить строге. Важливо протягом дня не порушувати законів і провести його в молитвах і допомогати ближньому своєму.

З року в рік дата святкування залишається незмінною – 19 вересня. У 2018 року свято припадає на середу, інформує Ukr.Media.

Що не можна робити:

Михайлове чудо – свято строге, люди завжди намагалися неухильно дотримуватися всіма традиціями торжества. Адже за непослух Михайло обов’язково покарає. Всіляка робота в цей день не вітається. Слід відкласти всі справи, і провести час у колі близьких людей, в молитві і душевних бесідах.

Традиція

Є дуже давня традиція – влаштовувати «братчини», коли люди, що знаходяться в сварці, зустрічаються на свято. Кожен розповідає про свою образу, пояснює причини своєї поведінки. Після взаємного діалогу настає примирення сторін. Далі слідують обов’язкові обійми і обіцянки поважати один одного і бути терпимими. Після всі дружно збираються за спільним столом. Вважається, що Михайло допомагає людям налагодити контакт і швидше прийти до взаємного компромісу.

Повір’я

Існує повір’я, що у кожної людини є свій Ангел-хранитель, який завжди незримо присутній поруч, оберігає і охороняє від бід. На чолі всіх ангелів стоїть – Михайло. Тому день потрібно провести по всіх заповідех Божих, щоб не розгнівати Михайла, а він в свою чергу може наказати Ангелу-хранителю, покарати винного.

Своєму ангелу на свято, можна задати хвилюючі питання, і якщо прислухатися, то він дасть відповіді. Коли прийде потрібна думка, відразу настане душевний спокій і умиротворення. Головне щирі чисті помисли і молитва.

Якщо на Михайлове чудо народиться дитя, швидше за все у нього буде войовничий характер. І все життя він проживе під заступництвом Архангела. Найчастіше хлопчикам, народженим 19 вересня, завжди дають ім’я – Михайло.

За народними повір’ями не рекомендується мити голову. Інакше можна змити всі розумні думки. А лягати спати потрібно тільки після молитви. І рішення проблеми може наснитися. Тому снам на свято потрібно надавати особливого значення.

На Михайлове чудо є ряд прикмет:

1. День стає коротшим на п’ять годин, і слід очікувати швидких заморозків. Якщо на саме свято дерева покриються інеєм, то це добрий знак – прийшов Михайло і заморозив нечисту силу.

2. Сильні заморозки – взимку буде багато снігу.

3. Паводків буде рівно стільки, скільки днів минуло нового місяця.

4. На соснах і ялинках мало шишок – морозів не буде.

5. Береза ​​починає жовтіти зверху, значить, буде рання весна, знизу – пізня. Зима буде морозною, якщо листя до свята ще не почали обсипатися.

6. Осиковий лист опадає виворотом до верху – тепла зима, горілиць – сильні морози.

7. На свято сині хмари – скоро погода зміниться.