“МИ ЙДЕМО ЗВІЛЬНЯТИ УСЮ РФ”: РОСІЙСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ ОГОЛОСИЛИ ПРО ПОЧАТОК ДРУГОЇ ФАЗИ 

Повстанці попередили кремлівську владу, що Грайворон – “це тільки початок”. Їхня кінцева мета – це звільнення усієї Росії. 

Бійці “Російського добровольчого корпусу” та Легіон “Свобода Росії” оголосили про початок другої фази боротьбти проти режиму Путіна. Їхна мета – звільнити від диктатури усю Росію – від Бєлгорода до Владивостока.

Про це повідомляють бійці РДК та Легіону, які записали відеозвернення до кремлівської влади. 

Як розповіли РДК, їхні бійці уже перетнули кордони Росії та ведуть бої у напрямку Шебекіно Бєлгородської області. Про що також пишуть російські тг-канали

“Зовсім скоро буде видно околиці Шебекіно. На жаль, ми не можемо забезррпечити евакуацію мирних жителів із прикордонних районів, бо армія РФ обстрілює ці райони, тому ускладнює евакуацію”, – сказав один із повстанців РДК. 

Також відео з’явилося на сторінці Легіону, у якому один із повстанців поперед владу Путіна, що Грайворон – “це тільки початок”. Їхня кінцева мета – це звільнення усієї Росії. 

“Ми Легіон “Свобода Росії” зараз перебуваємо біля кордону нашої Батьківщини. Дуже скоро ми висунемося знову на територію РФ, щоб принести мир, свободу та спокій. Грайворон – це тільки початок. Ми йдемо звільняти усю Росію – від Бєлгорода до Владивостока”, – розповів один із бійців на тлі військової техніки.

Нагадаємо, Російський добровольчий корпус та Легіон “Свобода Росії”, які воюють проти путінського режиму в РФ 22 травня зайщли на територію Бєлгородської області. За добу “спецоперації” їм вдалося взяти під контроль територію більшу за площею, ніж Бахмут.