«Мы наш, мы русский мир построим»: Медведчук запропонував Зеленському змінити Конституцію

Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що готовий об’єднатися зі «Слугою народу» для зміни Конституції. Про це одіозний політик заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», передають Патріоти України.

«З урахуванням того, що мається на увазі кількісний склад фракції партії «Опозиційна платформа – За життя» (а це 50 осіб) і тих депутатів, які вже на сьогодні пройшли й будуть у фракції «Слуги народу», ми точно можемо внести зміни до Конституції щодо особливого статусу», – зазначив він.

Медведчук додав, що особливий статус Донбасу є головною частиною Мінських домовленостей разом із ухваленням закону про амністію, закону про вибори, введенням в дію закону про особливий статус, внесенням змін до Конституції в частині особливого статусу.

«Тут ми готові допомогти партії «Слуга народу» і разом створити цю конституційну більшість, щоб проголосувати за ці зміни. Якщо мир, програма миру, реалізація миру на Донбасі дійсно буде найголовнішим стратегічним завданням для тієї партії, яка створить коаліцію», – підкреслив він.

Лідер «ОПЗЖ» вважає, що спершу потрібно «встановити мир і припинити бойові дії», а вже потім вирішувати інші державні питання. «А потім уже (або паралельно разом із цим) вирішувати питання економічного характеру, організаційного, формування органів влади і управління. Питання миру все одно на першому місці. І в цій ситуації ми готові надати таке сприяння для того, щоб конституційною більшістю внести зміни до Конституції. Природно, ми будемо підтримувати і голосування інших законів, які представляють політичну частину Мінських домовленостей, які я перерахував. Думаю, що парламент насамперед повинен сконцентруватися саме на цьому», – підсумував Медведчук.