“Ми не припинимо цю боротьбу…”: Петро Порошенко показав лист, який зворушив українців до сліз

Петро Порошенко відреагував на лист, який йому написав український політв’язень Володимир Балух, який зараз перебуває в СІЗО на території окупованого Криму, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в Фейсбук Президент опублікував знімки самого листа, написаного арештованим від руки і заявив, що читаючи лист, відчував гордість за Україну і її громадян, які не дивлячись ні на які обставини, залишаються патріотами.

“Ніхто не здолає народ, який співає український гімн навіть в кремлівських катівнях – незважаючи на заборони і під загрозою жорстокого покарання … Спасибі нескореному Володимиру Балух за його лист і ще більше – за мужність”, – заявив Порошенко.

Крім цього Президент дав обіцянку, що буде боротися за всіх арештованих до останнього, щоб звільнити і повернути в Україну кожного з них.

“Ми продовжимо нашу боротьбу за звільнення всіх українських заручників, які перебувають в РФ, тимчасово окупованих Донбасі і Криму. І ми не припинимо цю боротьбу. Робив і буду робити все, щоб наблизити той момент, коли зможу потиснути Вашу руку на вільної української землі”, – написав президент.

У коментарях користувачі соціальної мережі відзначили, що лист зворушив їх до сліз. У ньому Балух заявляє, що завжди залишиться патріотом України і щиро дякує всім, хто переймається долею політв’язнів. Крім цього розповідає, що арештанти в СІЗО співають Гімн України.

«Тримайся, Герой! Ти потрібен Україні »,« До сліз »,« Україна має пишатися такими людьми ».