Ми це змінимо в nершу чергу! Стала відома реформа №1 у списку Зеленськоrо

Країні необхідна медична реформа, але у нинішньому вигляді вона поки що влаштовує не всіх громадян України, тому її потрібно оцінити і проаналізувати на предмет можливих коригувань.

Про це на брифінгу заявив спікер виборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Те, що реформи в Україні потрібно впроваджувати, – однозначно правильно. …  Але говорити про те, що сьогодні медична реформа завершена і вона влаштовує всіх, думаю, буде не зовсім коректно”, – заявив Разумков.

Він додав, що за Конституцією медреформа – “не прерогатива Президента, але в його обов’язки входить захист прав і свобод громадян, їх конституційних можливостей, а також у глави держави є право законодавчої ініціативи”.

“Спочатку потрібно провести аудит тих реформ або дій, які ми сьогодні називаємо реформами, і потім вже ухвалювати рішення, де потрібно провести коригування, де необхідна допомога, зокрема, громадським організаціям з боку Президента. Тому що це спільний важкий шлях, який доведеться пройти Україні як державі”, – додав Разумков.

Разумков зазначив, що те, як проводяться реформи наразі  – “думаю, наші з вами співгромадяни теж вважають, що, м’яко кажучи, не всі з них завершені, і не всі з них до кінця ефективні”.