Нa пepшoмy ж зaciдaнні нової paдu cкaндaл: Пapубiя не пyстuлu в крicлo cпiкeрa

8 серпня, в Парламенті пройшло підготовче засідання з новообраними депутатами. Напередодні, спікер Андрій Парубій закликав усіх майбутніх слуг народу зібратися до 14.00. Всі були впевнені, що саме Парубій буде вести ці збори. Однак, цього разу, крісло спікера йому не дісталося. Про це повідомила Gazeta.ua.

На засіданні, місце спікера зайняв майбутній народний депутат від партії «Слуга народу», Дмитро Разумков. Саме він проводить перший засеаданіе підготовчої групи для новообраних депутатів.

На засіданні, поряд з Разумковим сиділи представник президента у Верховній Раді, Руслан Стефанчук і представник партії «Голос», Ярослав Железняк.

Варто відзначити, що раніше, крісло спікера погоджувальної ради завжди діставалося Андрія Парубія. Але в цей раз, все пройшло по абсолютно новим сценарієм.

Серед присутніх політиків були наступні особи. Колишні «регіонали» і нинішні опозиціонери, Сергій Левечкін і Нестор Шуфрич. Партію Петра Порошенка представляла колишній віце-спікер, Ірина Геращенко. Від «Батьківщини» був присутній Іван Кулько.

Ніхто з політиків не коментував, чому в цей раз Парубій не зайняв крісло спікера. Однак, і без нього, засідання пройшло в робочому порядку.