На Прикарпатті підприємець цілий рік ґвалтував свою 14-річну доньку

В Івано-Франківську до поліції звернулася мешканка обласного центру, котра запідозрила, що її чоловік вступає в статеві зносини з їхньою 14-річною дочкою

Правоохоронцями було зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.156 (розбещення неповнолітньої) Кримінального кодексу України, пише місцеве видання “Вікна”.

Цю інформацію підтвердив голова Івано-Франківського обласного управління поліції полковник Віктор Шкутов.

“В ході розпочатого кримінального провадження нами було проведено відповідні негласні слідчі дії і цей факт нами був установлений та задокументований. Про сім’ю хочу сказати, що це благополучна сім’я, у шлюбі проживають 15 років, батьки працюючі з відповідним достатком на будь яких профілактичних обліках у правоохоронних органах не перебували до будь якої відповідальності не притягувалися. Ззовні це була звичайна нормальна сім’я, у якій двоє дітей – малолітній хлопець і неповнолітня дівчина”, – розповів він.

Зі слів потерпілої ці стосунки тривають близько року. Визначена кваліфікація дій підозрюваного і зареєстрована ч.3 ст.152 ККУ (зґвалтування неповнолітньої).

“Тілесних ушкоджень батько дитині не завдавав, але просто морально і психологічно тиснув на неї, це запідозрила мама, враховуючи поведінку дівчини, і звернулася до нас, а ми належним чином задокументували цей злочин”, – додав Шкутов.

З потерпілою зараз спілкуються психологи. У кримінальному провадженні призначено ряд експертиз. Вина підозрюваного підтверджується протоколом огляду місця події, показами потерпілої та показами свідка.

Підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України та перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Йому уже повідомили про підозру та вирішуєься питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підозрюваному загрожує від семи до 12 років позбавлення волі.