На Прикарпатті затримали вітчима, який близько шести років ґвалтував пасербицю

11 січня до поліції звернулася жителька Коломийського району, яка повідомила, що з 13-річною внучкою, жителькою одного із сіл Косівського району, вступає у статеві зносини вітчим дитини.

За цим фактом працівники поліції розпочали проведення слідчих (розшукових) та негласних дій, в ході яких встановлено, що, починаючи з 2012 року, чоловік систематично, користуючись відсутністю своєї співмешканки, перебуваючи за місцем свого проживання, діючи умисно та усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, вступав у статеві зносини із малолітньою дівчиною. Також відомо, що чоловік вступав із пасербицею у статеві зносини всупереч її волі, застосовуючи психологічне насильство та використовуючи її безпорадний стан через юний вік, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.

На підставі обґрунтованих доказів злочинних дій 54-річному зловмисникові вчора оголосили про підозру у вчиненні злочину та арештували.

Вітчим потерпілої проживає у цивільному шлюбі з її матір’ю, котра зараз перебуває за кордоном. Також відомо, що чоловік раніше не судимий.

Слідчими Косівського ВП ГУНП в області за цим фактом розпочато та проводиться досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 (“Зґвалтування”) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

У кримінальному провадженні призначено та проводяться ряд судових експертиз. Триває слідство.

джерело