На тебе чекають вдома: як бойовикам повернутися до своїх родин

На тебе чекають вдома. Мабуть, саме такі слова потрібно говорити бойовикам та учасникам незаконних збройних формувань, які утворилися на Сході країни. Так, мешканці Донбасу, які не вчиняли тяжких злочинів, готові добровільно відмовитись від участі у терористичній діяльності, можуть повернутися до України і врятувати своє майбутнє. Чимало є таких, які повірили солодким обіцянкам ворога та зробили крок не туди. Та вони не повинні розплачуватись за злочини агресорів, а мають право повернутися до своєї родини.

Сотні колишніх бойовиків уже повернулися на рідну землю з початку воєнного конфлікту на Донбасі за програмою СБУ «На тебе чекають вдома». У цьому списку люди,  які доводять, що їхні руки не у крові, а відновити своє спокійне життя – можна.

Людина, яка сама зголоситься розповісти про свою участь у злочинних угрупуваннях, зможе бути виправдана через суд та повернеться до своєї сім’ї. Щоб стати учасником програми, варто звернутися до співробітників СБУ безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку. Для того, аби взяти участь у програмі, у першу чергу, бойовики повинні бути готові добровільно відмовитись від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України. Ці люди не брали участі у вбивствах, катуваннях та інших тяжких злочинах, а також мають щире бажання виправити свої помилки чесною працею на благо країни. Програма «На тебе чекають вдома» діє у межах законодавства України.

Якщо ти саме та людина, яка готова добровільно відмовитися від участі у терористичній діяльності та повернутись до мирного життя у колі рідних, то не вагайся і роби цей крок. Пам’ятай, що на тебе чекають вдома!

джерело