“На її тілі були….”: 30 чоловік зґвалтували 16-річну дівчину, а після цього виклали відео у соціальну мережу

Поліція Бразилії розшукує понад 30 чоловіків, яких підозрюють у тому, що вони зґвалтували 16-річну дівчинку в Ріо-де-Жанейро, а потім розмістили відеозапис нападу в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо

Цей інцидент спричинив шквал протестів у Бразилії. Учасники масової інтернет-кампанії закликають покласти край, як вони кажуть, “культурі зґвалтувань” у бразильському суспільстві.

Точної інформації про інцидент поки немає.

За словами самої дівчинки, в суботу вона прийшла до свого хлопця в бідному районі в західній частині Ріо-де-Жанейро. Згідно з заявою, яку вона подала в поліцію, вона прокинулася в неділю цілком гола і нічого не пам’ятала.

На її тілі були численні травми, і її оточували чоловіки. Після цього вона повернулася додому.

Лише через кілька днів вона дізналася, що дехто з підозрюваних у її зґвалтуванні чоловіків розмістили фото нападу в Twitter.

Крім того, інтернетом швидко поширився 40-секундний відеозапис зґвалтування, що супроводжувався хвилею жінконенависницьких кпин. Незабаром акаунти цих людей було закрито.

Поліція виписала ордери на арешт підозрюваних, зокрема й бойфренда дівчинки.

Бабуся дівчинки сказала місцевій пресі, що бачила відеозапис зґвалтування, і що вона ридала.

“Я шкодую, що побачила це. Коли ми про це почули, ми просто не могли в це повірити. Це жахливо”, – сказала вона в інтерв’ю газеті Folha de S.Paulo.

“Їй зараз погано. Це дуже серйозно”, – додала вона.

Цей напад шокував Бразилію, каже кореспондент ВВС Джуля Карнейро.

У соцмережах швидкими темпами поширюються кампанії під гештеґом #EstuproNuncaMais (Ні зґвалтуванням!).

Багато хто закликає до демонстрацій протесту вже найближчими днями.

Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок “ООН-Жінки” оприлюднила заяву, в якій закликає владу Бразилії розслідувати цей інцидент, але при цьому не вторгатися в особисте життя дівчинки.

Інцедент трапився декілька років тому, але правоохоронці заявили, про великий здвиг у справі, яка виклала такий шквал протестів у країні.