На заздрість Зеленському: До Віталія Кличка прилетів знаменитий голлівудський кінорежисер, домовляється про зйомки нового кінобойовика

До Києва прибув американський режисер і продюсер Майкл Бенджамін Бей (Michael Benjamin Bay), що є одним з найкасовіших режисерів світу. Метою візиту є вибір локації для зйомок в столиці України, повідомив Віталій Кличко, зазначають Патріоти України.

За інформацією міського голови Києва, на зустрічі із зіркою обговорювалися умови для кіновиробництва в Україні, допомога міста в організації зйомок, а також питання вибору найкрасивіших локацій стародавнього міста на берегах Дніпра.

Бей відомий публіці за фільмами «Погані хлопці», «Скала», «Армагеддон», «Перл-Харбор» і «Острів», а також серії фільмів про Трансформерах. Крім того, Бей співпрацює з лос-анджелеської компанією Propaganda Films [en], що випускає музичні кліпи.

У 1995 році Бей був нагороджений Гільдією режисерів Америки як «Режисер року». У різний час вигравав кілька премій MTV Video Music Awards, а також був нагороджений премією «Сатурн» за кращу режисуру фільму «Армагеддон».