Найближчими днями або сьогодні: експерт попередив, що РФ може атакувати Урядовий квартал

Експерт нагадав, що пропагандисти Кремля цілий рік повномасштабної війни торочили про удари по “центрах прийняття рішень”.

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов розповів, для чого у РФ поширюють інформацію, що Україна нібито атакувала Кремль та намагалася ліквідувати російського диктатора.

Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua.

На його думку, країна-агресорка, ймовірніше за все, буде намагатися атакувати центри прийняття рішень саме в Україні. Експерт нагадав, що речники Кремля цілий рік повномасштабної війни говорили на загал про таку можливість.

“Це пряма погроза. Вони залишають за собою право вдарити по Офісу президента України. Напевно, вони будуть цілитися саме туди. Важко сказати, чи це буде 10-20 “шахедів”, чи це 5-6 “Калібрів”, чи 2 “Кинджали”. Тому можливо очікувати найближчими днями чи навіть сьогодні удару по Києву”, – каже Снєгирьов.

Нагадаємо, що в ніч проти 3 травня над Сенатським палацом у московському Кремлі пролунали два потужні вибухи. Згодом у Мережі з’явилося відео моменту вибуху безпілотника над резиденцією Путіна у Кремлі.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що Україна не атакувала Москву.

В ОП попередили, що путінський режим влаштував цю провокацію, адже готує “масштабний терористичний акт”.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія припустив, що “атаку дронами” в Москві влаштували російські олігархи.