НАЙКОРИСНІШИЙ ОВОЧ ДЛЯ ЖІНОК

Капусту Броколі визнали найкориснішим продуктом для жінок

Капуста стала воістину знахідкою для вчених. На її основі можуть бути розроблені революційні ліки від pаку гpудей. Сульфорафан, що міститься в капусті, здатний ліквідувати заpажені клітини, позбавляючи їх можливості ділитися і не пошкоджуючи при цьому здорові, пише ukrainians.today

Експерименти з броколі показали, що систематичне вживання в їжу цього зеленого овочу здатне значно зменшити кількість pакових клітин в оpганізмі жінки.

Капуста славиться тим, що прекрасно виводить з організму шлаки, допомагає в боротьбі з целюлітом, перешкоджає розвитку атеросклерозу, покращує роботу серця, зміцнює волосся, уповільнює процес старіння і навіть рятує від похмілля!

Доступна сьогодні кожному капуста броколі може помітно урізноманітнити ваш раціон, особливо якщо ви на дієті, прекрасно поєднуючись з рибою, грибами, картоплею та іншими овочами.

Зазвичай броколі варять, але в цьому випадку дуже важливо її не переварити: свіжу капусту варять в невеликій кількості підсоленої води 5-7 хвилин, заморожену – 10-12 після закипання.

Броколі можна їсти і в сирому вигляді, вона входить до складу багатьох салатів і овочевих асорті.

З броколі виходять дуже смачні соуси до макаронних виробів, начинки для запіканок і пирогів, її часто кладуть в овочеві рагу і супи.