Найскоростигліші сорти огірків для посадки

Привіт друзі, нам приємно, що ви відвідали наш сайт Вакурат. В даному матеріалі ми розповімо вам про самі скоростиглі огірки, щоб ви могли поласувати свіжими огірками зі своєї грядки, як найшвидше.

Огірки вирощує кожен садівник, адже вони є найпопулярнішими овочами. Вони досить швидко достигають, зазвичай від перших сходів до моменту отримання врожаю проходить від 35 до 50 днів. При виборі сорту, в першу чергу, враховуйте тип вашої місцевості, адже від цього буде залежати якість вашого врожаю. А зараз, давайте поговоримо про найпопулярніші скоростиглі сорти.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів Мій Світ

Список популярних сортів:

Муромський 36

Цей сорт вважається одним з найбільш ранніх, від сходів до першого врожаю проходить всього лише від 32 до 45 днів. Середня довжина огірків близько 10 сантиметрів. Плоди овально-подовженої форми. Урожайність невелика, всього 2-3 кг на квадратний метр. Має хорошу стійкість до хвороб, перепадів температур. З недоліків необхідно відзначити швидке пожовтіння плодів.

Роднічок F1

Цей сорт досить знайомий багатьом садівникам, з моменту сходів до першого врожаю проходить всього 40-43 дня. Плоди мають середню довжину 9-12 см. Відмінний імунітет до хвороб. Врожайність у відкритому грунті 5-7 кг, а в теплиці 17-23 кг з квадратного метра. Середня маса плодів 100 грам.

Московський піжон F1

Сорт скоростиглий, від сходів до першого врожаю проходить 40-45 днів. Бажано вирощувати у відкритому грунті і під плівкою. Середня маса плодів 100 грам. Врожайність 12-15 кг з квадратного метра при належному догляді.

Зозуля

Знайомий кожному садівникові сорт, від сходів до врожаю проходить 42-48 днів. Врожайність висока, до 20 кг з квадратного метра. Довжина плодів близько 20 сантиметрів, а маса 250 грам. Довжина плодів 14-24 см. Сорт відрізняється підвищеним імунітетом до хвороб.

Пальчик

Даний сорт вважається універсальним, від сходів до першого врожаю проходить 42-46 днів. Має відмінний імунітет до хвороб і холодів. Середня довжина плоду 11 см, а вага 110 грам. Урожайність близько 6 кг з квадратного метра. М’якоть досить соковита і щільна.