Найскупіші знаки Зодіаку

Гроші рахунок люблять.

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема
Щедрий — господар своїм грошам, скупий — їх слуга, стверджує прислів’я. Ми склали «хіт-парад» найскупіших знаків Зодіаку. Почнемо з кінця, передає Ukr.Media.

12 місце — Стрілець

Стрільцям везе з грошима, а грошам — із Стрільцями, тому що представники цього знаку часто дуже щедрі. Зупинити їх у бажанні допомогти комусь, підтримати фінансами дуже складно. Широта душі Стрільця нескінченна, і душа ця начебто безкорислива. «Начебто» — бо, допомагаючи, Стрілець отримує натомість подяку і шану. Це те, що йому потрібно. Ну подобається Стрільцеві бути хорошим.

11 місце — Водолій

На відміну від Стрільця, Водолій інвестує у корисні справи зовсім без задньої думки. Він прямо-таки відчуває радість, допомагаючи оточуючим і кидаючись грошима. Проблем тут кілька. По-перше, Водолій втрачає розум в процесі позбавлення від матеріальних благ і не може зупинитися. По-друге, його щедрістю можуть скористатися не ті люди.

10 місце — Лев

Леви люблять, щоб було красиво і багато. Але щедрість їх вибіркова і стосується тільки своїх, сторонні побачать у Левах справжніх жаднюг. Втім, Лев змінить гнів на милість (тобто жадібність на щедрість), якщо ви ввійдете в його ближнє коло.

9 місце — Овен

Інвестує від душі, але з розумом. Якщо Овен витрачається щосили, значить, на справу. І нехай вам здається, що він надмірно щедрий, це не так: Овен щедрий, але рівно в тій мірі, в якій це вигідно і доречно.

8 місце — Ваги

Розлучитися з грошима? Запросто. Головне, щоб гроші були чужі. Батьківські, спонсорські, не важливо. Як віддавати — гарне питання, але про це Ваги подумають вранці.

7 місце — Скорпіон

Гроші Скорпіон витрачає не для себе, а для інших. Вірніше, для себе, але так, щоб справити враження. Якщо треба виглядати щедрим, Скорпіон не пошкодує грошей. А коли вони закінчаться, випарується. Взагалі, фінанси для Скорпіона — питання душевного спокою, без готівки (або карти з хорошим рахунком) Скорпіон починає сіпатися і нервувати.

6 місце — Близнюки

Ось хто любить пускати пил в очі, так це Близнюки. Поведінка Близнюків на публіці і поведінка у вузькому колі — зовсім різні історії. Тому якщо вам потрібно домогтися від Близнюка фінансових поступок, ведіть переговори в присутності інших людей — і отримаєте своє.

5 місце — Риби

Риби в грошових питаннях повністю залежать від настрою. У світлому настрої вони легко спустять все, що є, але якщо нудьгують, не дочекаєтеся від них і ста карбованців. Точніше, дочекаєтеся, але з пекельним скреготом і ниттям.

4 місце — Телець

Дивний знак. Вони щосили намагаються жити за чужий рахунок, активно відкладаючи власну копійку. До останнього будуть упиратися, тільки б не платити. Серед Тельців повно, до речі, альфонсів і утриманок. Але. Якщо вони дізнаються, що у вас справжні фінансові проблеми, то одразу забудуть про свою скупість і прийдуть на допомогу.

3 місце — Рак

Раки практичні і скупі. Або просто їх практичність і здається іншим скупістю? У будь-якому випадку на нісенітницю Рак витрачатися не буде. Зате в результаті оточить себе потрібними і корисними речами.

2 місце — Діва

Представники цього знака люблять витрачати гроші на інших, але балують себе щосили. Хоча випросити у Дів деякі суми можна, і навіть без проблем, тому що вони легко ведуться на лестощі. Тільки майте на увазі: Діва запам’ятає, скільки вона на вас витратила, і потім буде вимагати суму назад.

1 місце — Козеріг