Найстрашніші прогнози пророків про Третю світову війну

Home / Події / Найстрашніші прогнози пророків про Третю світову війну
Найстрашніші прогнози пророків про Третю світову війну
11:23 ПОДІЇ EDIT

У світі відбувається все більше жахливих подій і кожен з нас хоч раз замислювався: «чи Буде Третя світова війна?» Ось, що з цього приводу говорили найвідоміші пророки…

Мішель Нострадамус

«Кров, людські тіла, почервоніла вода, на землю падає град… Я відчуваю наближення великого голоду, він буде часто відходити, але потім стане всесвітнім».

Самий знаменитий пророк провістив, що війна прийде на території сучасного Іраку і триватиме 27 років.

Ванга

«Людству уготовано ще багато катаклізмів і бурхливих подій… Настають тяжкі часи, людей буде розділяти їх віра… Найдавніше вчення прийде у світ… Мене питають, коли це станеться, скоро? Ні, не скоро. Ще Сирія не впала…»

Це пророцтво було зроблено Вангою в 1978 році, коли ніхто ще не знав, які жахи уготовані цій арабській країні. Тлумачі вважають, що в цьому пророцтві йде мова про війну Заходу і Сходу, яка розпочнеться на релігійному ґрунті на території Сирії.

Не менш жахливими вам здадуться пророцтва Іони Одеського та Григорія Распутіна…

Іона Одеський

«Буде. Через рік після моєї смерті все і почнеться. В одній країні, меншій, ніж Росія, виникнуть дуже серйозні настрої. Триватиме це два роки і закінчиться великою війною. А потім буде російський цар»

Так Іона Одеський відповів на питання про те, чи буде Третя світова війна. Старець помер у 2012 році.

Григорій Распутін

«По дорогах Європи поповзуть три голодних змії, залишаючи за собою попіл і дим, у них один будинок – і це меч, і у них один закон – насильство, але, протягнувши людство через пил і кров, вони самі загинуть від меча ж»

Тлумачі вважають, що мова тут йде про Третю світову війну.

Ось, що про перспективу початку Третьої світової війни заявила Сара Хоффман, яка передбачила Америці теракт 11 вересня 2001 року…

Сара Хоффман

«Я бачила російські війська, які вторглись у Сполучені Штати Америки. Я бачила їх… головним чином на Східному узбережжі… Я також бачила, що китайські війська вторглися на Західне узбережжя… Це була ядерна війна. Я знала, що це відбувається у всьому світі. Я не бачила велику частину цієї війни, але вона була не дуже тривалою…»

За словами Хоффман, Росія і Китай, ймовірно, програють у цій війні.

Серафим Вирицький

Очевидці розповідали, що старець, передбачив у 1927 році Другу світову, після її закінчення сказав, що на цьому конфлікти на Землі не закінчаться.

джерело