НАЙСИЛЬНІШИЙ ЗАХИСТ ВІД ВСІХ БІД – МОЛИТВА АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА …

Варикоз уйдет за 4 ночи! Вздутие вен убирается обычным…
Щодня ми піддаємося небезпекам. Ніхто не застрахований від дрібних неприємностей і великих (не дай Бог) бід. Зверніться до вищих сил, і тоді молитва стане вашим щитом!

Архангел Михаїл є одним з найбільш шанованих ангелів, адже саме він убив Люцифера. Для того, щоб уберегти своїх близьких, зверніться до Архангела Михаїла з молитвою:

“Святий Архангеле Михаїле, найславетніший князю й полководцю ангельських воїнств! Прийди на допомогу людям, яким загрожують сили темряви. Прийди, адже люди створені за образом Бога; відкуплені життям, смертю і воскресінням Ісуса Христа, Його Сина; призначені бути храмом Святого Духа. В тобі, святий Михаїле, Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до небесного щастя. Проси Бога миру, щоб Він переміг владу сатани – сіяча неспокою і лицемірства, – і не дозволив йому тримати людей в рабстві та шкодити Церкві. Нехай з твоєю допомогою Жінка, одягнена в сонце, Цариця Ангелів, розчавить голову Антихристу й захистить своїх земних дітей від його підступів. Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога і проси Його змилосердитись над нами. Зв’яжи сатану й кинь його в пекельну безодню, щоб він більше не обманював народи. Вчини так, щоб ми все своє земне життя і всю вічність звіщали гасло: «Хто ж як Бог!» Амінь”.

джерело