Найврожайніші сорти білокачанної капусти

У цій статті хочемо поділитися з вами прекрасними сортами білоголової капусти з великими, міцними качанами з високими смаковими якостями, по врожайності яким немає рівних.

Капуста “Престиж F1”

Дуже ранній гібрид білокачанної капусти, що володіє дуже високим імунітетом до цілого комплексу хвороб і стійкістю до несприятливих погодних умов. Холодостійкий, дуже міцний і витривалий сорт капусти з високою врожайністю.

Капуста “Олександра F1”

Супер урожайний середньостиглий гібрид. Качани середнього розміру, округлі, щільні, на розрізі білуваті, дуже соковиті, хрусткі. Гібрид цінується за дружне формування качанів, відмінні смакові якості і високий вміст цукрів у складі.

Капуста “Білокачанна гранат”

Дуже врожайний сорт білокачанної капусти, який радує високими смаковими якостями і прекрасними товарними. Капустка дуже солодка, соковита, хрустка, ідеально підходить як для вживання в свіжому вигляді, так і на засолення.

Капуста “Цукрова F1”

Пізньостиглий і високо врожайний сорт. Качани великі, округлі, дуже красиві, з чудовими товарними якостями, вирівняні, масою в 3-3,5 кг. Капуста дуже соковита, солодка, неймовірно смачна, має стійкість до розтріскування.

Редакція сайту Годинник вдячна вам за те, що читаєте нас. Ми стараємося зробити наш вміст максимально корисним для вас!0SHARESShareTweet