Народила в 12 – від брата. Минув рік: як живеться наймолодшій мамі України

Наймолодша мама України 13-річна Тетяна Лучишин із Борислава Львівської області, відсвяткувала перший день народження донечки Діанки і збирається до Польщі на заробітки. Рік доньці семикласниці виповнився 17 вересня. Поки молода мама на уроках в школі, малу бавить бабуся – 32-річна Ганна Лучишин.  “Поки Таня ходить в школу, а коли зроблять розклад для індивідуального навчання – буде займатися вдома. Вдень з дитиною сиджу я. Діана вже всюди повзає, увага потрібна. Починає говорити, – розповідала Ганна Лучишин, пише politeka.net. Нині наймолодша мама країни з однорічною донькою і братом-першокласником  (сама Таня боїться залишатися у хаті) орендують квартиру у сусідньому під’їзді, де є лише одна кімнатка та маленька кухня.

До цього жили усі разом на 40 квадратних метрах – Таня з донькою, її мама зі своєю молодшою дочкою Вікою, якій зараз півтора року, чоловіком і ще чотирма синами – без зручностей і особистого простору. Наймолодша мама України з донькою. Вечорами Таня вмикає опалення, щоб донька не застудилася. Тож за помешкання доводиться платити півтори тисячі на місця. Плити, холодильника немає, пральної машини теж – готує мама Ганна у себе вдома, тут же й перуть речі.  Тато однорічної Діани, 15-річний Остап (двоюрідний брат Тані, племінник Ганни), у всьому намагається допомагати. Грошей, кажуть, просити не треба – сам приносить.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження. І таки з’ясувала, хто батько дитини, яку народила 12-річна школярка. Проте Таня мріє про свою квартиру. Хоче вивчитися і їхати у Польщу на заробітки. За словами бабусі Ганни, житло, яке обіцяли в міськраді, так і не дали. Навіть, ремонт не допомогли зробити. Сім’я живе в аварійному будинку – дах тече, балки прогнили, в підвалі збирається вода, стіна руйнується.

джерело