Нас чекають rрандіозні змінu: Відомий аcтролоr попри заборону предріk, що чекає Україну прu Зеленському

У Володимира Зеленського є всі шанси виграти на президентських виборах

Про це заявив астролог Влад Росс.

«Ще, коли було затемнення в серпні 2018 року, я заявив, що у Зеленського – найбільші шанси, а мені сказали, що я якийсь ненормальний, і це неможливо. У нього тоді рейтинг був максимум 3%. А я завжди говорив, що у нього буде зоряний час, і чим ближче буде ситуація до березня і до 21 квітня, тим все більше і більше зоряного часу у нього є. Марс буде робити в його гороскопі в системі «дирекція» чіткий аспект Юпітеру, а Юпітер – це влада, успіх, вплив суспільства, і сильно виражені в його гороскопі будинок кар’єра і просування. Сама доля піднімає його вгору, і він практично для цього нічого не робить сам », – розповів астролог.

Більш того, він упевнений, що при правлінні Володимира Зеленського, Україна зможе піднятися в економічному і соціальному плані. Такий висновок Росс зробив, спираючись на прізвище відомого шоу-мена і кандидата в президенти.

«Думаю, при Зеленський може все« зацвісти », все-таки у нього в прізвища є« зелень », а долар має таку ж забарвлення,« зелень »завжди може дати якісь паростки. Знак Зеленського – Водолій, це реформаторський знак зодіаку. Він не терпить якийсь консервації, щоб щось було в минулому. У будь-якому випадку будуть зміни », – зазначив Росс.

Астролог впевнений, що Зеленський зможе швидко навчитися справлятися із завданнями лідера країни, при тому, що раніше у нього не було політичного минулого.

«Зеленський – це обличчя компанії. Він дуже швидко вчиться, Водолії взагалі дуже швидко вчаться. Потім – у нього Місяць у поєднанні з Сатурном в знаку Лева – знаку влади, управління, досягнень. Він природжений політик, насправді, він швидко навчиться, йому вистачить, я думаю, півроку-рік, і тоді вже точно він буде мати розуміння про ситуацію в країні », – розповів Росс.

Джерело