Нашатирний спирт для росту розсади перцю: хитрості досвідчених дачників

Доброго дня шановні читачі та гості сайту Вакурат. В цій статті автор розповідає вам про секрет застосування нашатирного спирту для підгодівлі вашої розсади пецрю.

Даний метод мені підказала моя свекруха, у якої завжди був хороший урожай перцю.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів Будка

Одним з кращих добрив для розсади перцю є нашатирний спирт. Це азотисте з’єднання, яке рослина легко засвоює. Нашатир сприяє зміцненню стебла, що дуже важливо для отримання хорошого врожаю. Також нашатир стимулює росту листя і поповнює нестачу азоту.

Підгодовуємо розсаду перцю нашатирним спиртом через 10 днів після пікіровки. Для приготування розчину в 1 літрі води розводимо 1 ч. л. нашатирного спирту. Отриманим розчином поливаємо розсаду по вологому грунті.

Другий раз нашатирний спирт вносимо при висаджуванні розсади в грунт. Для приготування розчину у відрі води розводимо 10 мл нашатирного спирту. Отриманий розчин вливаємо в підготовлену для посадки рослини лунку.

Після цього присипаємо трохи землею і садимо перець. Дане добриво не тільки підгодовує рослину, але і відлякає медведку.

Редакція сайту Вакурат вдячна вам за те, що читаєте нас. Ми стараємося зробити наш вміст максимально цікавим та корисним для вас!