Настя Каменських показала, як 36-річчя у Черкасах святкувала: поява Потапа, квіти і торт

Цього дня артистка мала концерт у Черкасах в рамках всеукраїнського туру.

Українська співачка Настя Каменських 4 травня відсвяткувала день народження.

Зірці виповнилося 36 років. Як відомо, зараз виконавиця перебуває у всеукраїнському турі “Я – Україна” і в святковий для себе день давала концерт у Черкасах. Команда артистки зробила їй сюрприз та винесла на сцену торт. Артистку привітав й чоловік Потап: він записав чуттєве відеозвернення та передав неймовірний букет квітів для співачки.

Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах / ©
Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах

У концертному залі була присутня мама артистки. Настя Каменських емоційно та щиро висловила їй вдячність за всю ту підтримку, яку вона отримала від матері. Також зі сцени вона загадала бажання, щоб усі ми жили у вільній країні.

Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах / ©
Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах

Просто зі сцени артистка продала з аукціону худі, розмальоване власними руками. Усі зібрані гроші підуть на закупівлю авто для батальйону “Азов”.

Також для артистки підготували відео, де її вітають колеги за шоубізнесом Маша Єфросініна та Оля Полякова, військові, підопічні фонду “Таблеточки”, вихованці дитячого будинку в Тернополі, до якого артистка неодноразово приїжджала з візитом, Юлія з дочкою та дівчинка Даша, що бореться з онкологією. Свого часу співачка зробила для них сюрприз і зустрілась з ними в Лондоні.

Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах / ©
Настя Каменських відсвякувала 36-річчя у Черкасах

“Я дуже розчулена такою кількістю привітань, особливо приємно і неочікувано було отримати їх від наших захисників, від людей, яким я колись чимось допомогла. Я вчергове переконалась, що бути для когось корисною та допомагати — це дуже круто і все це тобі потім повертається сторицею. Тому закликаю усіх допомагати настільки, наскільки це можливо. В рамках туру “Я – Україна” ми збираємо гроші на авто для батальйону “Азов” і найкращим подарунком для мене буде ваш донат! Посилання на банку ви зможете знайти в моєму Instagram!” – прокоментувала Каменських.

НАСТЮ КАМЕНСЬКИХ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧОЛОВІК ТА ДРУЗІ

Настю Каменських привітали з днем народження чоловік та друзі

Нагадаємо, раніше чоловік Насті Каменських, репер та продюсер Потап присвятив дружині зворушливий пост в Instagram. Обранець Насті адресував їй дуже милі слова і назвав найкращою жінкою у Всесвіті.