Настій з пелюстків шипшини — додає здоров’я та бадьорості на довгі роки. Встигніть запастися

Шипшина – це дуже смачна та корисна рослина. Вона містить багато вітаміну С та інших поживних речовин. Пропонуємо ознайомитися з рецептом засобу народної медицини, який додає здоров’я та бадьорості на довгі роки.

Весною, коли зацвітуть шипшинові кущі, зберіть з квітів склянку пелюсток. Швидко промийте їх під краном холодною водою та вкладіть у скляну стерильну банку шарами. Кожний шар з пелюсток залийте бджолиним натуральним медом, закрийте кришкою та поставте на 30 днів у холодильник.Вживають його разом з чаєм по 1 ч. л. 3 рази на день, на протязі місяця. Також, до цього еліксиру можете додати пелюстки яблуневого цвіту, еліксир стане ще кращим!

Осінній еліксир приготуйте з плодів шипшини. Для цього, нарвіть ягід шипшини, помийте їх, почистьте від кісточок, подрібніть, змішайте з медом та настоюйте на протязі місяця. Цей еліксир молодості надає організму колосальну енергію та змінюється колір обличчя. Добре допомагає при застуді, як вітамінний засіб. Еліксир можна додати в маску для обличчя.

Якщо додати пелюстки шипшини з еліксиру у випічку, виходить щось неймовірне. Спробуйте не пожалкуєте!