НАСТОЯНКА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ

Пропоную дуже хороший рецепт від хвороб очей. Він допомагає повністю вилікувати такі захворювання очей, як глаукома, катаракта, сльозоточивість, короткозорість, далекозорість і т.д.

Рецепт простий і універсальний, випробуваний на собі, коли у мене почав падати зір, – я щороку проходжу медкомісію (працюю на залізниці). І він же допоміг моїй 62-річній мамі.

Два роки тому – на жаль, занадто пізно я помітила, що її праве око повністю покрилося білим більмом, плівкою, а ліве теж вже майже не бачило. Лікарі, сказали, що катаракта.

Мама сама ніколи ні на що на скаржилася, і я помітила недобре, тільки коли побачила, що моя рідна, яка завжди, коли я приходжу відвідати її, виходить на балкон 5-го поверху і довго махає услід, перестала мені махати.

Коли я подивилася їй в очі, то побачила ту картину, що описала вище, швиденько здзвонилася з братом, і повезли маму в платну консультацію.

Лікар сказав, що в лівому оці катаракта або глаукома, а праве взагалі мepтве, осліпло. Призначили краплі в обидва ока. Але хіба вона сама буде капати ці краплі? Приходила я і капала, але вони не допомогли.

Я сама дуже багато читаю газет про здоров’я, збираю всі народні рецепти. Відразу зробила їй настоянку з кореня лепехи і календули (продаються в аптеці).

І вона почала пити. Протягом року випила десь 3 пляшки по 0,5 л. Результат відмінний: біле більмо на правому оці повністю зникло, але так як око мepтве, бачити воно, звичайно, не стало.

А ліве око прозріло і бачить добре. Я кожен раз перевіряю на пильність. Ось підходжу до будинку (а двері відкриваються через домофон), і моя люба матуся стоїть і дивиться у вікно на кухні. Я просто їй рукою показала – мама, мовляв, відкрий, і вона, на мій превеликий подив, побігла відчиняти.

Яке це було щастя, що вона хоч одним оком почала бачити. Махаю їй рукою, а вона слідом мені махає. Спочатку близько махаю, а потім далеко піду – махаю, вона бачить і теж махає, а була ж вже майже сліпа. І ще сміється: як же я не буду бачити, адже у мене свій лікар, для однієї мене – це моя дочка.

А я в свою чергу вдячна тій людині, яка написала цей рецепт в газету, і я колись встигла списати і поповнити свою скарбничку. Тому прохання велике до відвідувачів: пишіть рецепти, адже так ви надаєте велику користь всім людям, які потребують вашої допомоги. І не одне спасибі ви тоді почуєте на свою адресу, а мільйон.

Читайте також: Потужні властивості цієї прянощі відновлять втрачений зір всього за 1 тиждень!

Ось і сам рецепт.

Треба взяти жменю аїру (лепехи) і жменю календули і залити 0,5 л самогону або горілки, настояти 12 днів у темному місці, струшувати, можна і не проціджувати.

Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі. На курс протягом року треба випити 4 пляшки.

Можна настоювати все відразу: чим довше стоїть, чим міцніше настойка – тим краще. І не проціджувати.

1 пляшки вистачає на 2 місяці. Перерва між курсами лікування 1 місяць. Можна настоювати в літровій банці, а потім перелити.

Мамі наливала трохи настоянки в пробку від пляшки, і вона пила – так я навчила, а то ж вона погано бачила, і якщо наливати в чайну ложку, то все проллє.

Але вона відпочивала між курсом не 1 місяць: як тільки нова настоянка була готова, я їй несла.

Ще у неї стали теплі руки, а то були крижані, і краще стали чути вуха. Ця настоянка очищає і судини.

А головне, вилікувала очі, тепер хоч одним, але бачить повністю і добре. Цей рецепт не вимагає великих витрат і всім доступний, тільки не лінуйтеся.

Лікуйтеся на здоров’я!

Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

джерело