НАСТОЯТЕЛЬ ЛАВРИ МИТРОПОЛИТ ПАВЛО ПООБІЦЯВ УКРАЇНЦЯМ “ПРОКЛЯТТЯ ДО СЬОМОГО КОЛІНА” ЧЕРЕЗ ТОМОС

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло оприлюднив скандальне відео з погрозами з нагоди отримання Україною Томосу про автокефалію. Увагу на виступ представника Московської патріархії звернув на своєму telegram-каналі відомий український політтехнолог і блогер Олексій Голобуцький.

У Москві нарешті усвідомили невідворотність отримання Україною Томосу про автокефалію і сильно з цього приводу нервують. Свідчення тому – відео за участю настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла, якого в Україні прозвали “Паша-Мерседес” за любов до дорогих авто, а також завзяте небажання дотримуватися правил дорожнього руху.

Даний персонаж пообіцяв прокляття “до сьомого коліна” тим, хто спробує забрати національне надбання українців, Лавру, у РПЦ і передати її нової Помісної церкви. “Якщо ви розсудливі люди, ви не побажаєте своїм рідним прокляття Божого”, – пригрозив представник Московської патріархії. У своїй промові, зазначив Голобуцький, митрополит проговорився. Так, він анонсував захоплення Лаври “націоналістами” вже найближчим часом. Що підозріло, навіть назвав конкретну дату – 14 жовтня. “Озвучив цілком конкретні плани на спецоперацію РПЦ спільно з ФСБ”, – попередив політтехнолог. Голобуцький також хльостко відповів митрополиту на обурення, що в Україні Лавру називають “московським центром”, а не “Христовим”. “Пояснювати товаришеві в невідомому званні різницю між вченням Христа і оперативною роботою ФСБ на території чужої держави навряд чи хто візьметься, та й нема чого. Для діячів РПЦ крадіжка, мародерство, війна, окупація – цілком собі” Христові діяння “. Як сказав на завершення Павло : “Ми повинні посилити наші молитви про наші святині”. Свідомо ігноруючи незаперечний факт, що святині – якраз наші, а не їх “, – зазначив блогер.

Джерело