Натуральні засоби для зміцнення волосся в зимовий період. Буде здорове та густе

При змінах погодних умов, волосся стає не захищеним. При сильному холоді ми захищаємо волосся головними уборами, але цього не достатньо. Пропонуємо включити до свого догляду продукти, які будуть захищати ваше волосся постійно.

Ріпчаста цибуля.

Потрібно вичавити цибулевий сік та нанести його на коріння волосся. Процедуру робіть тричі на 7 днів. Вона захистить ваше волосся від випадіння та зміцнить його.

Насіння гуньби.

Потрібно замочити насіння, а потім подрібнити його. Додайте трохи гірчиці або кокосової олії. Нанесіть маску на 60 хвилин, а після змийте теплою водою. Ваше волосся стане блискучим та м’яким.

Курячі яйця.

Збийте яйце з йогуртом та нанесіть на 60 хвилин. Після вимийте голову з шампунем. Це живильна маска, яка зміцнить фолікули.Гірчична олія.

Потрібно трохи підігріти олію та нанести на волосся. Замотайте голову рушником та через 60 хвилин змийте. Ваше волосся стане міцним та перестане ламатись.

Алое вера.

Вичавите гель з рослини, додайте трохи кокосової олії та намастіть голову. Почекайте пів години та вимийте волосся шампунем. Ваше волосся стане м’яким та блискучим.