Натуральний чай, який очистить судини та виведе зайві солі з організму

Надлишок солі в організмі негативно впливає на функціонування внутрішніх органів, на самопочуття та працездатність людини. Якщо ви постійно відчуваєте спрагу, виникає потреба вживати багато солоного, турбують часті головні болі та спазми м’язів, підвищується кров’яний тиск, то, можливо, організм не може вивести непотрібну сіль. За постановкою точного діагнозу слід звернутися до лікаря.

В домашніх умовах можна приготувати чай, що очистить судини і виведе сіль, але щодо використання такого засобу лікування слід порадитися зі спеціалістом.

Для приготування чаю з коренів соняшнику потрібно взяти 3 л води і склянку подрібнених коренів соняшнику, на середньому вогні довести до кипіння, варити 5-10 хвилин та процідити.

Курс лікування – 2-3 місяці. Пити кілька разів на день. У цей період не вживайте дуже солоної та гострої їжі. Солі почнуть виводитися через два тижні з початку лікування.

Також ефективно справляються з надлишком солі такі продукти: шкірка кавуна, польовий хвощ, спориш, хвостики гарбуза, чорна редька, петрушка.

Будьте здорові!