“Навмисне бpexaв і пpoвоkyвав вiuнy!” Порошенка спіймали на цuнiчнoму обмані. Йому це вигідно! (Відео)

Колишній замглави адміністрації Президента Януковича, а нині активний діяч Андрій Портнов повідомив, що викрито ще одну брехню п’ятого Президента України Петра Порошенко, але вже на міжнародному рівні.

На своїй сторінці в Фейсбуці Портнов написав, що глава німецького МЗС схвалив формулу Штайнмайера і публічно підтвердив, що авторство цієї формули належить владі Німеччини.

«Нагадаю, десять днів тому в інтерв’ю власному телеканалу Порошенко заявив, що цю формулу написали в Росії і Штайнмаєр до неї не має відношення. Тобто Порошенко навмисне брехав. Вважаю, що за брехню, розпалювання і провокування війни, воєнні злочини і створення умов для масових вбивств українців Порошенко повинен повністю зникнути з української реальності », – пише юрист. За його словами, зараз необхідно здійснити перевірку всіх зовнішньополітичних переговорів фігуранта, підписання ним усіх угод, так чи інакше пов’язаних з Донбасом, всі військові накази. Після цього необхідно зіставити всі ці документи по часу і його публічні заяви.

«Необхідно допитати всіх колишніх міністрів, чиновників адміністрації, помічників, радників, учасників зовнішньополітичних зустрічей, перекладачів, протокольних працівників і неформальних комунікаторів на тему його військових рішень. Закінчувати з ним потрібно саме зараз, коли це має і юридичні підстави, і громадська думка. Один раз вирішили і забули в тюрмі », – додав Портнов.

Більш того, в ЗМІ з’явилася інформація про те, що колишній гарант ще в 2016 році особисто анонсував підписання формули, яку сьогодні називає “здачею України” і “капітуляцією перед Російською Федерацією”.

Порошенко навіть опублікував відео на підтвердження своєї позиції на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні ж Петро Порошенко відмовляється від власних заяв і стверджує, що ніякої формули в природі не існує. Більш того, екс-президент заявляє про те, що формулу придумали в Кремлі для того, щоб на міжнародному рівні закріпити російський вплив на Україну. Також Порошенко стверджує, що ніхто про цю “формулу Штайнмайера” нічого не знає, а тільки Путін, який захищає виключно свої інтереси.

Джерело