“Навпроти резиденції президента України в квартирі номер 5…”: Пенсіонер, розповів приголомшливі факти. І це просто під порогом Порошенка?

На Лютеранській, поблизу резиденції дійсного президента України, в квартирі номер 5 двері не зачиняються уже багато років. Там просто відсутній замок. А він там і не потрібний, бо там живе Микола – пенсіонер, який хоче повіситись, передає Корупція.Інфо

З цим чоловіком якось випадково познайомилась подруга одного журналіста – Саша. Тоді жінка намагалась допомогти дійти чоловіку до Ощадбанку, але марно – хвороба Паркінсона та стареча неміч так і не дозволили цього зробити.

У квартирі пенсіонера інтер’єр революційно-індустріальний або ж «перед ремонтний». Через двері, які не зачиняються, деколи заходить сусідка, і на будівельних «козлах» залишає для Миколи молоко та сметану.

Рік тому у квартирі завелись «опікуни». Якийсь амбал (зі слів Миколи) і три жінки затягли його до машини, кудись везли, він щось підписував. Що саме, не знає. Класика жанру)))

Тепер пенсіонер має такий сервіс, коли він отримує пенсійну платню, опікуни швиденько з’являються і забирають, на квартиру. Проте в Ощадбанкові він перевіряє, у нього зростає борг. Приходять невідомі люди, попереджають, будемо виселяти, у вас борги, готуйтеся звільняти жилплощу! Микола каже, дайте мені вмерти спокійно, їсти нема чого, жити немає на що, в квартирі холодно, а тут іще й виженуть! “Якщо так буде, то я повішуся”.

Не повіситься, звісно, він не зможе прив’язати вервечку, і нема до чого в’язати, на стелі лямпочка ледь висить. Наші готові навіть його прилаштувати були до притулку, навіть приватного, платного, де за гроші, проте і він відмовиться, і нереально то юридично, потрібний статус опікунів. Так і сидітиме дід Микола в квартирі з дверима, що ніколи не замикають, боятиметься наступного гостя, і дивитиметься через вікно на вулицю Банкову.

Як в таких випадках чинять, чи можна якось щось дізнатися про незнайому людину, яка сама про себе ніц не знає? – запитує вкінці свого допису Mykola Vas.